Ważne informacje

Kochani Zlotowicze,
Już 30.06.2023 rozpoczynamy XIII Fire Truck Show, czyli Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych 2023!

ORGANIZACYJNIE -> WARTO WIEDZIEĆ!!!

🎯 GDZIE są Główczyce? Niedaleko  Dobrodzienia, przy drodze krajowej nr 46 Opole-Częstochowa. Dokładny adres: ul. Dobrodzieńska 1, 46-380 Główczyce. Służby porządkowe będą kierowały na odpowiednie parkingi.
☝️ Na czas Korowodu będą ZAMKNIĘTE DROGI DOJAZDOWE do wioski, dlatego prosimy, by przybyć do Główczyc odpowiednio wcześnie.
📜 PLAKAT z programem zlotu
Zapoznajcie się dobrze z programem!
Piątek – zaczynamy o 21:00 disco-zabawą, transmisja na żywo w RADIU PARK.
Sobota – DZIEŃ STRAŻACKI (kolejny rekord ilości pojazdów pożarniczych!).
Niedziela – DZIEŃ RODZINNY.
Uwaga: Pojazdy strażackie wymagają zgody na przyjazd, dlatego większość z nich w sobotę wieczorem musi wracać do swoich remiz. Z tego powodu w niedzielę można zastać jedynie te, które nocują na polu namiotowym..
🚒 Zgłaszając się zatwierdzacie REGULAMIN , którego prosimy bezwzględnie przestrzegać dla wspólnej dobrej zabawy i bezpieczeństwa!
☝️⌛️ Prosimy o PUNKTUALNOŚĆ przybycia wozami – w sobotę zbiórka o godz. 12.00! Po przyjeździe należy ZGŁOSIĆ SIĘ do PUNKTU INFORMACYJNEGO na boisku naprzeciw remizy, by potwierdzić obecność.
🧐🚒 ZGŁOSZONE POJAZDY można zobaczyć tutaj
👑 Kandydatki i kandydaci do wyborów MISS i MISTERA ZLOTU proszeni są o pojawienie się pod sceną w namiocie w sobotę przed godz. 18.30.
☝️ Prosimy o rozwagę i zachowanie BEZPIECZEŃSTWA, głównie dzieci, szczególnie podczas sobotniego Korowodu i Wielkiego Prysznica. Uprzedzamy, że podczas Korowodu będzie bardzo głośno. Wskazane, by małym dzieciom zabezpieczyć uszka.
🤗WSTĘP, PARKINGI, POLE NAMIOTOWE przez wszystkie dni zlotu dla wszystkich (nie tylko strażaków) BEZPŁATNE.
👩‍⚕️PUNKT MEDYCZNY przy remizie.
💰🙌 Nowość: PUNKT OSP GŁÓWCZYCE, w którym można będzie nabyć zlotowe koszulki, magnesy, smycze, odblaski i inne gadżety. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na pokrycie części kosztów organizacji zlotu.
💰Można nas wesprzeć również wpłacając dowolną wartość poprzez https://pomagam.pl/firetruckshow lub wpłacając darowiznę na konto Ochotnicza Straż Pożarna w Główczycach, NR konta OSP: 35 8907 1047 2005 4000 1704 0001, tytułem: darowizna na organizację XIII ZLOTU POJAZDÓW POŻARNICZYCH.

☕️🍰🍧🥤🍺🌭 Podczas zlotu oferujemy: kawę, ciasto, lody, napoje, grilla… oraz 3 dni☀️ i 3 noce🌛 dobrej zabawy🥳!

Życzymy niezapomnianych wrażeń!
Organizatorzy