Już niebawem odbędzie się największy Zlot Pojazdów Pożarniczych w Polsce. Mamy dla Was kilka WAŻNYCH INFORMACJI ORGANIZACYJNYCH.

1. Pole namiotowe:

PRĄD ⚡️

jak wiadomo nigdy nie pobieraliśmy opłat i nie zamierzamy tego robić jednak niemal każda ekipa chciałaby prąd. Nasze przyłącze ma ograniczoną moc i w celu zapewnienia Wam energii elektrycznej zmuszeni jesteśmy wynająć DODATKOWY AGREGAT, który oczywiście trzeba zatankować dla tego BĘDZIEMY WAS PROSIĆ O DROBNE DATKI NA TEN CEL.

UWAGA do podłączenia się stosujemy wyłącznie sprawne przedłużacze z przewodami w gumie, uszkodzone lub tanie marketowe przewody będą odłączane od sieci

NAMIOTY

starajmy się parkować w taki sposób, aby to 🚒❗️ WOZY STRAŻACKIE GRAŁY PIERWSZE SKRZYPCE 🚒❗️ A NIE WIELKIE BIESIADNE NAMIOTY. Namioty, parasole etc. rozbijajmy z tyłu za wozami zachowując umiar i porządek.

Prosimy o zbieranie śmieci do worków i dostarczanie ich w wyznaczone miejsce składowania.

ZAKAZ SPRZEDAŻY 💰🔴

jako organizatorzy nie możemy pozostać obojętni wobec faktu sprzedaży napojów alkoholowych na polu namiotowym, szanujmy się wzajemnie! Nasze punkty gastronomiczne pozwalają wam na bezpłatny udział w zlocie, brak opłat za pole namiotowe. To dzięki nim zbieramy środki finansowe na organizację zlotu.

2. Boisko i namiot 🚒🏕

ZAKAZ SZKLANYCH OPAKOWAŃ 🍾🔴

Ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy kategoryczny zakaz wnoszenia na teren imprezy szklanych opakowań z napojami. Każdorazowo będziemy zmuszeni do natychmiastowego usunięcia szklanych opakowań niezależnie od ich zawartości.

🔲Regulamin pkt. 16

„W ciągu całego trwania wydarzenia na wszystkich obiektach wprowadza się kategoryczny zakaz używania szklanych opakowań z napojami.”

3. Sobota Dzień Strażacki. 🚒

🚒 DO KIEDY ZGŁOSIĆ?

* Regulamin pkt. 1

Zgłoszenia udziału w zlocie przyjmowane będą od dnia 01.03.2024 godz. 00:00 do 30.06.2024 godz.23.59 wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://firetruckshow.pl/index.php/formularz-zgloszeniowy/

* 🚒 Po przyjeździe na miejsce prosimy o udanie się do BIURA ZLOTU znajdującego się na boisku celem WYDANIA TALONÓW ORAZ WPISANIA SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW.

Prosimy o nie oszukiwanie przy podawaniu ilości strażaków przybyłych jednym wozem. Bardzo często zdarza się, że przyjechaliście Colą w 9 druhów, wszyscy wiemy, że ten wóz ma 6 miejsc siedzących!

* 🚒 W pierwszej fazie prosimy o PARKOWANIE WOZÓW TYŁEM tak, aby uniknąć zamieszania podczas wyjazdu na mszę i korowód.

* Zachęcamy do czynnego UDZIAŁU W MSZY ŚWIĘTEJ, która jest w Waszej intencji.

POCZTY SZTANDAROWE są bardzo mile widziane, zachęcamy do oddelegowania pocztu ze swojej jednostki.

Jeżeli z pewnych przyczyn nie bierzecie udziału w eucharystii to PROSIMY O NIEZAKŁÓCANIE jej przebiegu poprzez włączanie sygnałów dźwiękowych oraz emitowanie znanych hitów radiowych.

🚒🚒 KOROWÓD

Przypominamy, że zgodnie z punktem 9 regulaminu 🔲„ZABRANIA SIĘ PRZEWOŻENIA OSÓB NA DACHU SAMOCHODU jak i wszelkich innych miejscach do tego nie przeznaczonych”. Każdorazowe naruszenia będą karane usunięciem ze zlotu. 📸Fotografie uwieczniające incydenty będą zamieszczane w internecie. (Zdajemy sobie sprawę, że to dosyć drastyczne kroki, jednak bezpieczeństwo wasze i pozostałych uczestników zlotu jest dla nas absolutnym priorytetem).

⏪Prosimy o zachowanie BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI OD POJAZDU POPRZEDZAJĄCEGO CO NAJMNIEJ 50M. Uważajmy na fotografów, którzy uwieczniają wasze wozy.

🚒💦 WIELKI PRYSZNIC to wielka atrakcja, jednak dalej widzimy jednostki, które biorą udział bez wymaganego zabezpieczenia. Pamiętajcie wasze bezpieczeństwo nie jest nam obojętne. PO ZAKOŃCZANIU PODAWANIA WODY OBOWIĄZUJE KATEGORYCZNY ZAKAZ OPUSZCZANIA BOISKA, A TAKŻE MANEWROWANIA POJAZDAMI PRZEZ OKRES 1 GODZINY! Każdorazowo po zlocie nasze boisko przypomina poligon wojskowy, nasze prośby nie docierają do Was. Chcemy, aby boisko było jak najszybciej dostępne dla naszej młodzieży jednak po zlocie czeka nas mnóstwo pracy aby przywrócić je do poprzedniego stanu.

😏Kto nie ma czasu na godzinę szacunku dla naszej pracy prosimy by nie brał udziału w zorganizowanej przez nas dla was zabawie Fire Truck Shower!

❗️🚨 Podsumowując dbajmy wspólnie o nasze mienie, przestrzegajmy regulaminu https://firetruckshow.pl/index.php/regulamin/.

🌹🌹🌹Prośba od nas ORGANIZATORÓW:

Korzystajcie z naszych punktów gastronomicznych – to dzięki nim ta impreza jakoś funkcjonuje i jesteśmy w stanie związać koniec z końcem. Staramy się jak tylko możemy, aby zapewnić Wam jak najwięcej atrakcji jednak wszystkie one wymagają środków finansowych a nasze punkty gastronomiczne pozwalają nam je zebrać.

Dziękujemy 🌹🌹